Pozostałe poradniki

Pasy bezkońcowe VSM

Pasy bezkońcowe VSM

Pas bezkońcowy jest materiałem nasypowym na połączonym podkładzie. Występuje w różnych szerokościach, długościach. Stpbk - Kopia.jpgosowane na szlifierkach taśmowych ręcznych jak i stacjonarnych. Pasy bezkońcowe 75x2000mm to standardowy wymiar lecz producenci docinają pasy na zamówienie.

Pasy posiadają zróżnicowane nasypy, mogą być z zwykłego nasypu np. ceramicznego lecz występują wariacje z włóknina, trisac i inne.

Czytaj więcej: Pasy bezkońcowe VSM

Taśmy dwustronne

Taśma dwustronna jest idealnym materiałem montażowym, dzięki szerokiemu wyborowi klejów, nośników i rozmiarów możemy wybrać odpowiednią taśmę. W naszym otoczeniu spotkamy 2P1100.jpgwiele przedmiotów klejonych taśmą dwustronną, na przykład telefon, komputer, buty, notatniki, meble, oświetlenie i wiele innych.
Nasi doradcy techniczni pomogą państwu wybrać odpowiednią taśmę i odpowiedzą na wszystkie pytania, w przypadku potrzeby przyjedziemy do klienta.
Firma Inform jest oficjalnym dystrybutorem taśm TESA, do tego posiada własny park maszynowy dzięki czemu możemy przyjmować nieszablonowe zamówienia.

Czytaj więcej: Taśmy dwustronne

Włóknina sprasowana

Włóknina sprasowana

  Materiał służący do obróbki metali. Występuje w różnych granulacjach, twardościach, kształtach i rozmiarach dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kształt do skomplikowanych prac szlifierskich.
  Dzięki swoim właściwościom jesteśmy w stanie przygotować materiał do polerowania w zaledwie dwóch krokach.

Włóknina sprasowana o której jest artykuł dostępna jest w sklepie internetowym.

Zalecane materiały obrabiane to:

• Stal nierdzewna INOX
• Stal węglowa
• Stopy aluminium
• Materiały nieżelazne

Czytaj więcej: Włóknina sprasowana

Aktualności

Zapraszamy na targi w Październiku.