Pasy bezkońcowe VSM

Pas bezkońcowy jest materiałem nasypowym na połączonym podkładzie. Występuje w różnych szerokościach, długościach. Stpbk - Kopia.jpgosowane na szlifierkach taśmowych ręcznych jak i stacjonarnych. Pasy bezkońcowe 75x2000mm to standardowy wymiar lecz producenci docinają pasy na zamówienie.

Pasy posiadają zróżnicowane nasypy, mogą być z zwykłego nasypu np. ceramicznego lecz występują wariacje z włóknina, trisac i inne.

Pasy bezkońcowe VSM na szlifierkę stacjonarną to wysokiej jakości produkt. Niemiecki producent jest jednym z najlepszych na rynku przemysłowym, zaopatruje w materiały ścierne firmy takie jak volkswagen, seat, skoda i wiele innych gigantów przemysłowych którzy cenią sobie jakość firm Pferd VSM.

Szeroki wybór pasów zadowoli wymagających klientów, mając do wyboru cztery rodzaje podkładów, osiem nasypów, oraz inne instalacje pasy bezkońcowe VSM to świetny materiał nasypowy do szlifowania stali takich jak: stal nierdzewna INOX, stal kwasowa, stal czarna węglowa, tytan, brąz inne metale nieżelazne i tworzywa.

Materiały zawarte w artykule dostępne są na stronie pelks.pl

pas zk713x.jpg

Pas bezkońcowy na szlifierkę taśmową

Szlifierki taśmowe są niezwykle zróżnicowane, mogą to być małe ręczne szlifierki taśmowe zwane pilnikami taśmowymi, stacjonarne szlifierki taśmowe o standardowych wymiarach, kończąc na przemysłowych szlifierkach na taśmę.

Przy wyborze pasów na szlifierkę taśmową trzeba uwzględnić na jakiej maszynie ma pracować pas, jaki rodzaj metalu lub tworzywa ma być obrabiany, granulacje lub twardość włókniny.

Na wszystkie rodzaje maszyn posiadamy pasy bezkońcowe do szlifowania metali

Pasy bezkońcowe na oponkę

Profile z stali nierdzewnej na konstrukcjach także możemy obrabiać pasami bezkońcowymi. Pasy bezkońcowe na oponkę to ideale rozwiązanie na nadawanie wzdłużnej rysy, satyny, szlifowania, lub polerowania.

Na dmuchaną oponkę zakładamy pas bezkńcowy, posiadamy możliwość regulacji twardości oponki poprzez nadmuchiwanie opony. Jest to wydajne i tanie rozwiązanie.

Oponka posiada gwint M14 więc pasuje do większości szlifierek kontowych.xk870x.jpg

Aktualności

Zapraszamy na targi w Październiku.